Klimatizace - Brno a celá ČR

Do domů a bytů, komerční

Montáž a servis

tel.: 731 464 450

ABC klima - dodavatel klimatizací

Naše nabídka

Dodávky, montáž, servis:
Klimatizace
Čističe a odvlhčovače vzduchu
Chladící zařízení
Průmyslové chlazení
Vzduchotechnika

Konzultace se zákazníkem

Návrh realizace
Vypracování projektové dokumentace

Konzultace se zákazníkem
Naše firma si zakládá na osobitém přístupu a péči o zákazníka. Společnost vychází z principu rodinného podniku a snaží se dokonale informovat klienta, v případě zájmu mu i poradit. Velkou důležitost přikládáme Vaší spokojenosti a jsme schopni Vám poskytnout komplexní služby v našem oboru, o které se ochotně postarají kvalifikovaní zaměstnanci.

Vypracování projektové dokumentace

V podstatě jde o zpracování technického řešení dané situace. Po předložení veškerých podkladů, v úzké souvislosti s Vašimi představami a možnostmi je projekt zpracován, a tím se stává pilířem úspěšnosti a funkčnosti celé zakázky.

Vzduchotechnické a chladící zařízení

Na základě mnoha faktorů je vybráno vhodné zařízení, které bude splňovat Vaše požadavky. Spolupracujeme se špičkovými výrobci, se kterými máme několikaletou pozitivní zkušenost.

Montáž

Zakázky realizuje výhradně tým našich zaměstnanců, je tvořen specialisty, kteří jsou vyškoleni v mnoha oborech a mají potřebnou praxi k vykonávání námi nabízených služeb . Máme k dispozici kvalitní techniku nezbytnou k naší práci a Vaší spokojenosti.

Servis a pozáruční servis

Samozřejmostí je, že součástí nabídky jsou také servisní práce, které ochotně zajišujeme pro své zákazníky. Naše pracovní doba není nikterak omezena, takže se Vám budeme snažit vyjít vstříc v kteroukoliv dobu, a tím také urychlit vyřešení možných problémů, které nezávisle na nás mohou nastat.

Akční nabídka

Klimatizace Brno - Akce

Nejlevnější klimatizace
s montáží na trhu!!!
!
Klimatizace Haier HSU 09HEK
cena s montáží 14000kč

Související odkazy