Klimatizace - Brno a celá ČR

Do domů a bytů, komerční

Montáž a servis

tel.: 731 464 450

Proč klimatizovat?

Pomocí klimatizace můžete vytvořit takové komfortní prostředí, ve kterém se budete cítit nejlépe a které bude mít správnou teplotou a příjemnou vlhkost. Moderní klimatizační jednotky produkují čistý, zdravý, čerstvý vzduch, odvlhčují vzduch a vytváří prevenci proti plísním. Toto všechno zajišťují, aniž by vznikal průvan nebo hluk.
Zkrátka, klimatizace umožňuje, aby jste se cítili dobře, aktivněji a svěže, což se odráží v mnoha výhodách. Protože pokud se člověk cítí lépe, je i kreativnější a produktivnější. A komu by se nelíbilo být v obchodě, kavárně, restauraci nebo hotelu s klimatizací, obzvláště v létě?

Zvýšený zájem o klimatizační techniku s sebou přinesl nový přístup k řešení pracovního prostředí jako výrazného faktoru ovlivňujícímu pracovní výkon. Díky klimatizačnímu zařízení lze zajistit v místnosti udržení příjemné teploty (chlazením či topením). Je také možno říci, že padl určitý mýtus, že klimatizace pouze fouká (někdy nepříjemně) studený vzduch. Výhodou tohoto řešení oproti centrální klimatizaci je to, že je možno klimatizační jednotky budovat pouze v některých místnostech, případně na etapy - podle finančních možností. Navíc umožňuje individuální nastavení a zapnutí a vypnutí. Komfortu použití klimatizačních jednotek napomáhá také dálkové ovládání, které umožňuje ovládání veškerých funkcí přístroje jediným stiskem tlačítka. Velmi důležitým prvkem zvyšujícím výhody použití klimatizací je možnost použití filtru s antibakteriální vrstvou, která zabraňuje tvorbě plísní a rozšiřování choroboplodných zárodků v místnostech s větším pohybem lidí. Typickými pro použití klimatizace jsou obytné místnosti, kanceláře, hotelové pokoje a haly, restaurace, nemocniční pokoje, laboratoře a ordinace, operační sály, rozhlasová studia, prodejny, benzinová čerpadla, výrobní a skladovací místnosti (pro produkty vyžadující stálou teplotu a přijatelnou vlhkost), výzkumná a metrologická pracoviště.

Akční nabídka

od června do srpna
slevy na montáž klimatizací 30 %
Související odkazy